Aktualności

BEZGOTÓWKOWE KINO OBJAZDOWE JUŻ 1 MARCA

Repertuar BKO Trasa III 2024 01

Na seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która przygotowała dla widzów garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

Partnerem pokazów filmowych tego dnia jest Bank Spółdzielczy w Suchedniowie.

Pokazy filmowe będą dobrą okazją do spotkania z ich przedstawicielami.

Na przyjazd do Was uruchomiliśmy również specjalną akcję promocyjną! Dla wszystkich, którzy dokonają płatności bezgotówkowej (tj. przelewem, kartą, telefonem czy za pomocą zegarka) przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Zniżka obowiązuje zarówno w przedsprzedaży, jak i w dniu przyjazdu, w kasie kina.

Regulamin promocji: https://filmowobezgotowkowo.pl/znizka

Kolejne benefity, tym razem dla przedsiębiorców, czekają przed remizą OSP w nowoczesnym kamperze, w którym funkcjonuje mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi wizytówkę otrzyma voucher na gratisowy popcorn.

Bilety do kina można kupić zarówno online na stronie Bezgotówkowego Kina Objazdowego, jak i w dniu naszego przyjazdu w kasie kina – płacąc bezgotówkowo lub gotówką.

Podczas seansów edukacyjnych dla szkół i przedszkoli dla najmłodszych widzów proponujemy popcorn w specjalnej cenie – 8 zł za kubek popcornu. 

Link do przedsprzedaży online:

https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/685

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/935627291084267/

***

Cennik biletów:

Bilet normalny:     20 zł

Bilet ulgowy:           18 zł

Bilet grupowy:       16 zł *

*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00

Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

Ważne! Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Zalecamy zakup biletów online i płatności bezgotówkowych.

Przywozimy ze sobą barek kinowy z napojami z portfolio The Coca-Cola Company (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Cappy, Kropla Beskidu) oraz pysznym popcornem.

KONKURS DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

plakat kgw IV edycja siec 1Informujemy o  organizowanej  przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej IV edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.
Konkurs jest inicjatywą Małżonki Pana Prezydenta RP i został objęty Jej Honorowym Patronatem. Adresowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu całego kraju. W załączeniu przesyłam szczegółowe informacje, tj.:
- Regulamin IV edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki
Prezydenta RP,
- Karta zgłoszeniowa stanowiąca Załącznik nr 1 do ww. Regulaminu,
- Plakat IV edycji Konkursu.

Zgłoszenia do Konkursu, Koła dokonują samodzielnie poprzez ich przesłanie w terminie do 31 marca 2024 r. pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia znajdują się w załączonych materiałach.
Chcąc, aby informacja o idei Konkursu dotarła do jak największej liczby Kół Gospodyń Wiejskich, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpropagowaniu tego wyjątkowego przedsięwzięcia wśród potencjalnych uczestników.

karta zgłoszeniowa 

Regulamin